QG-Z 1/2 3/4 1 1-1/4 Seria Elektryczny Zawór Elektromagnetyczny Zawór Elektromagnetyczny Jet Impuls Odpylacz GOYEN Podobnego Typu Sanmin

h247

Nowy produkt

zł126.50

 • Typ jednostki: część
 • Waga przesyłki: 1.5kg (3.31lb.)
 • Rozmiar przesyłki: 20cm x 15cm x 15cm (7.87in x 5.91in x 5.91in)


PUL0425, (4-2.5)/2 = 0.75mm grubość wynosi 0.75mm zakres ciśnienia pneumatyczny element jest 0-8bar (Mpa) pozycja zakres ciśnienia hydraulicznego jest 0-300bar (30Mpa) proszę nie pracować więcej niż wskazana zakres ciśnienia . jeśli czujesz się rozczarowani rzecz , prosimy o poinformowanie nas w ciągu 3 dni od daty dostawy. elementy muszą być zwrócone w oryginalnym stanie do zwrotu lub wymiany. koszt wysyłki poniesione na kupującego. wydajność i opłacalność systemy są niezbędne do odpylacza odpylacz systemów w wielu gałęziach przemysłu,, w tym, co następuje: betonu Przetwarzania ziarna, rolnictwo i Paszy metalowe Pracy (Czyszczenia Strumieniowo-ściernego) Przetwórstwa spożywczego odlewni farmaceutyczny zdjęciach nie są faktycznego rzeczy i są wyłącznie w celach informacyjnych rozmiar: 15 = G1/2 " 20 = G3/4 " 25 = G1 " 35 = G1-1/4 " 40 = G1-1/2 " 50 = G2 " 62 = G2-1/2 " 75 = G3 " 76 = G3 " 89 = G3 " 102 = G4 " Pulse zaworu składa się z pilota głowy, aluminiowy korpus przepony i zaworu. z tyłu jamy powierzchni membrany jest większy niż przodu jeden. membrana jest utrzymywana na pozycji zamkniętej ze względu na działanie duży nacisk.
sterownik impulsu elektrycznego wysyłać sygnały wejściowe tak, że elektromagnetyczny armatura przyciąga przesuwając pasek. Unclose bilansowanie otwór, aby zwolnić ciśnienie gazu z tyłu jamy membrany szybko; ciśnienie gazu w przednich jamy mieści się membrany, aby otworzyć przejścia i zawór zaczyna czyszczenia.
na sygnał impulsowy znika i wiosną, armatura działa natychmiast aby wznowić przesuwając bar w taki sposób, aby zamknąć równoważenia otwór. ciśnienie gazu z tyłu jamy przepony i wiosna pracować razem, aby zamknąć zatrzymuje przepływ zaworu czyszczenie.
funkcje tłumienia otwór w membranowe do wilgotnej strumieniem powietrza, gdy porusza bar z armatura mieści się do wyważania i do tranzytu powietrza do tyłu jamy tak szybko, jak bilansowanie dziura jest wyłączony, aby zamknąć przejścia i zatrzymać czyszczenie.
parametry Techniczne
kątowe osadzone Inline wtyczka projekt wysokiego ciśnienia 0.3 ~ Mpa 0.2 ~ Mpa 0.3 ~ Mpa 0.2 ~ 1.0MPa ciśnienia pracy 0.3 ~ 0.6MPa 0.2 ~ 0.6MPa 0.3 ~ 0.6MPa 0.2 ~ 0.6MPa Temperatura otoczenia -25 ~ 60℃ Dostosowane do niższego lub wyższej temperaturze Wilgotność względna ≤85% Czynnika roboczego czyste Powietrze napięcie AC220V/DC24V/AC110V/AC24V Dostosowane stopień Ochrony IP65 membrana Życie Cykle ponad Milion Cv/Kv zadzwoń do nas o szczegóły
materiały Budowlane
ciało ADC12 odlew armatura 430FR ze stali nierdzewnej membrana nitrylowe lub viton wiosna 321 Ze stali Nierdzewnej łączniki 302 Ze stali Nierdzewnej
użyj okres awarii zjawiska możliwe Przyczyny rozwiązywanie problemów podczas instalacji i uruchomienia zawory nie wszystkie być otwarte, ale wiodących część nie działać. sprawdzić ciśnienie gazu kopuły, aby zobaczyć, czy to jest zbyt niska. sprawdzić wyciek niektóre zawory nie działają, ale inni są normalne. sprawdzić połączenia i cewki cewki zaworu wymienić akcesoria zawory nie wszystkie być zamknięte. nie ma wycieków. nie ma sposobu, aby nawiązać gazu kopuły. Y zawór. niektóre zawory do tej samej gazu kopuła są nieszczelne, w ten sposób powodując wyciek dla wszystkich zaworów. sprawdzić wyciek Z-zawór. zawór wlotu i wieje kaganiec są zainstalowany tyłu. Ponownie zainstalować niektóre zawory nie może być zamknięte. nie ma wycieków. istnieją pewne brud i zanieczyszczenia na membrany, ii jest blokowanie moving żelazny rdzeń. czyszczenia membrany membrany i sprawdzić, czy jest zakończona. sprawdzić moving żelazny rdzeń i blokady powietrza. A zamykanie zaworu jest powoli. membrany kryzy jest zablokowane. pogłębiarka membrany kryzy podczas użytkowania okres niektóre zawory są nieszczelne. membrany nie szczelnie zamknąć i zawór jest zawsze otworzyć niewiele. istnieją pewne brud i zanieczyszczenia na membrany, wiodących część jest uszkodzony. Moving żelazny rdzeń jest zablokowane. czyszczenia membrany i sprawdzić, że membrana kawałek jest zakończona. sprawdzić moving żelazny rdzeń i blokady powietrza. wymienić akcesoria w razie potrzeby. cewka jest gorąco i spalił się. to zostało włączone zbyt długo. sprawdzić stan roboczy systemu sterowania. napięcie istnieje ale zawór nie działa. membrana jest uszkodzony i kryzy jest zablokowane. wymienić akcesoria w czasie. temperatura otoczenia jest poniżej-20℃. zawór jest przecieka i nie można otworzyć. temperatura otoczenia jest zbyt niska i oto mróz w zawór. zwrócić uwagę na izolacji i utrzymania odpowiedniej temperatury.

 • Specyfikacja: QG Z 15 G1-2, QG Z 20 G3-4, QG Z 25 G1, QG Z 35 G1-1-4
 • Napięcie: AC110V, AC220V, DC12V, DC24V
 • Port rozmiar: G1/2" , G3/4" , G1" , G1-1/4"
 • Materiał: Stop
 • Nazwa marki: NBSANMINSE
 • Temperatura mediów: Normalna temperatura
 • Typ gwintu: G
 • Moc: Pneumatyczne
 • Numer modelu: QG-Z-15 , QG-Z-20 , QG-Z-25 , QG-Z-35
 • Ciśnienie: Niskie ciśnienie
 • Standardowy lub niestandardowy: Standardowy
 • Mediów: Air
 • Struktura: Pulse Valve
 • Pressure: 0 . 3 - 0 . 6MPa
 • Medium: Clean Air
 • Voltage: DC24V / AC110V / Etc
 • Body: ADC 12 Die Cast
 • Armature: 430FR Stainless Steel
 • Type: Right Angle Type

Tagi: Tanie: QG Z 1/2 3/4 1 1 1/4 Seria Elektryczny Zawór Elektromagnetyczny Zawór Elektromagnetyczny Jet Impuls Odpylacz GOYEN Podobnego Typu Sanmin, wysokiej jakości QG-Z 1/2 3/4 1 1-1/4 Seria Elektryczny Zawór Elektromagnetyczny Zawór Elektromagnetyczny Jet Impuls Odpylacz GOYEN Podobnego Typu Sanmin, dostawcy Valve z Chin.

Produkty powiązane