ROCKBROS Dzika Jazda Na Rowerze Rower Górski Rama PC Łańcuch Pobyt Protector Tylny Widelec Pad 5 Kolory, 2 Style

h296

Nowy produkt

zł22.88 zł14.87

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.05kg (0.11lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 30cm x 5cm x 5cm (11.81in x 1.97in x 1.97in)


czerwony A: HLQ001
żółty: HLQ002
niebieski: HLQ003
zielony: HLQ004
czarny: HLQ005
czerwony B: HLQ006
żółty B: HLQ007
niebieski B: HLQ008
zielone B: HLQ009
czarny B: HLQ0010
Szczegóły produktu:
stan: Nowy
kolor: Czarny, złoty, czerwony, niebieski, Żółty
materiał: Dobra Jakość PC
długość: 217mm/221mm
waga: 16 g/para
wewnętrzna średnica: 22.2mm
ze względu na pomiarze ręcznym, 2-3 cm błąd jest dopuszczalne
cechy:
łatwy w instalacji, łatwy do czyszczenia, ochrony środowiska i trwałe.
zauważ:
proszę sprawdzić swój rower powrót szerokość widelca, ten proector szerokość wynosi około 20mm.
płatności proszę zwrócić w ciągu 3 dni od zamówienia.
sprawa i Opinie jesteśmy zobowiązani do 100% satysfakcji klienta. wszelkie problemy, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami na raz pierwszy przed OTWÓRZ CASE lub zostawić Neutralny/Negatywną Opinię z mniej niż 4 gwiazd klasyfikacji , zawsze staramy się jak najlepiej rozwiązać go dla ciebie!
powrót za wadliwy lub złe rzeczy otrzymane: Kupujący musi zgłosić się do Sprzedawcy w ciągu 7 dni po otrzymaniu towaru. dla wadliwego elementu, kupujący musi wysłać z e-mail wskazując zdjęć obszaru i stan od wad. po acknowledgement przez Sprzedającego, przedmiot musi być zwrócony w ciągu 7 dni ich. rzeczywista pocztowy opłata za skrutacyjnej, a także koszty do ponownego wysyłania element zastępczy będą ponoszone przez Sprzedającego. dla wymiana rozmiary: możemy zaakceptować wymianę rozmiary przedmiotem naszego dostępności zapasów. jeśli akceptowane, Kupujący musi zwrócić przedmiot w ich własne wydatki. Kupujący muszą płacić opłaty wysyłki i obsługi jak reklamowane w naszej aukcji do ponownego wysyłania nowy element. do darmowej wysyłki przedmiotów, Sprzedający będzie opłata taryfy faktycznego wysyłki do ponownego wysyłania. towary muszą być zwrócone w stanie nienaruszonym, bez zużyte lub używane, i z oryginalnymi etykietkami i pakowania. brak wymiany lub zwroty będą przyjmowane w przypadku jakichkolwiek przyczyn innych niż wyżej. prosimy o kontakt z nami o szczegóły najpierw przed swoje działania!
przesyłka Usługa Standard: Porcelanowa Poczta Lotnicza Poczta na całym świecie, USPS do USA, zarówno śledzenia. przyspieszonym Usługi: Porcelanowa poczta EMS, śledzenia w internecie z Chin Poczta EMS. prosimy wypełnić swój adres dostawy z numer telefonu kontaktowego, zwłaszcza Russia nabywcy, proszę potwierdzić swoje imię i nazwisko. czas dostawy: wysyłka czas podczas Sezonu Wakacyjnego będzie dłuższy niż zwykle.
"

  • Numer modelu: Chain protector
  • Material: Plastic

Tagi: Tanie: ROCKBROS Dzika Jazda Na Rowerze Rower Górski Rama PC Łańcuch Pobyt Protector Tylny Widelec Pad 5 Kolory, 2 Style, wysokiej jakości ROCKBROS Dzika Jazda Na Rowerze Rower Górski Rama PC Łańcuch Pobyt Protector Tylny Widelec Pad 5 Kolory, 2 Style, dostawcy Protective Gear z Chin.

Produkty powiązane